Merhaba,

İyi Yaşa'lı

Sımsıkı Karın Serisi

Paylaş

Sımsıkı Karın Serisi

Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var; -Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. -Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmanıza yardımcı olur. -Karın kaslarınız koşarken bile aktiftir. Aslında yaptığınız her antremanda karın bölgeniz çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansınızı artırır ve statik dengeyi destekler. Siz de bu egzersizleri düzenli olarak uyguladığınızda karın bölgeniz aktif olarak çalışacak, güçlenecek ve sıkılaşacak!

A cool cat.
12dk

Etkili Karın Kası Egzersizleri

12 dakikada evde, parkta, spor salonunda veya dilediğin yerde yapabileceğin etkili bir karın antrenmanı için hemen matta buluşalım!


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
10dk

Alt Karın

Bu derste, merkez kaslarına, özellikle alt karına odaklanacağız. Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var. Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmaya yardımcı olur. Aynı zamanda, kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
20dk

Sımsıkı ve Düz Karın

Ekipman desteği ile karın kaslarının kuvvetlenmesini ve yağ oranının azalmasını sağlayacağız.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
26dk

Karın Odaklı Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde karın bölgesine odaklanacağız. Üst, alt, ve yan karın kasları olmak üzere tüm bölgeyi aktif olarak çalıştıracağız. Sımsıkı ve güçlü bir karın için hem etkili antrenmanlar hemde kuvvet antrenmanları sonrası protein ve collagen ağırlıklı beslenmeyi ihmal etmemek çok önemli.


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
28dk

Tüm Karın Bölgesi Aktif

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, tüm karın bölgesini aktif olarak çalıştıracağız. Doğru bir postür, iyi bir spor performansı ve dayanıklılık için vücudun merkezi olan karın kasları oldukça önemlidir. Ayrıca estetik bir görünümü de destekler. Güçlenmeye ve belirgin karın kasına sahip olmaya hazırsan başlayalım.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
10dk

Güçlü Karın Kasları

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde yüksek tempo karın antrenmanı yapacağız. Isınarak başladığımız bu derste, plank duruşunda farklı hareketler yaparak karın bölgesini aktif bir şekilde çalıştırıp sıkılaştırmaya odaklanacağız. Güçlü karın kaslarına sahip olmak doğru postürü destekler, sırt kaslarını kuvvetlendirir, genel spor performansınızı artırır ve statik dengeyi destekler. Bu nedenle düzenli şekilde karın kası antrenmanı yapmak hem çok etkili hem de çok önemlidir.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
12dk

Ağlatan Karın

Bu derste karın kaslarının en derin noktasına dokunurken, aynı anda bütün vücudu hareket ettirmeyi öğreneceğiz. Karın kasları bedenimizin en önemli noktalarından biri. Kuvvetli karın kaslarına sahip olmak genel spor performansını artırır, postürü düzgünleştirir, aynı zamanda estetik bir görünüm kazanmamızı sağlar. Düzenli yapılan karın kası egzersizleri ile belirgin karın kaslarına sahip olabilirsin. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

Sımsıkı Karın

Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var; -Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. -Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmana yardımcı olur. -Karın kasları koşarken bile aktiftir. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgesi çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansın artırır ve statik dengeyi destekler. Bu dersin amacı sımsıkı bir karına ve güçlü bir core bölgesine sahip olmak. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
20dk

Karın Yakıcı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde, çapraz karın hatlarını belirginleştireceğimiz, orta ab crack çizgisini oluşturacağımız, alt karnı düzleştireceğiz hareketli bir antrenman yapacağız. Güçlü karın kasları, güçlü bir gövdeyi oluşturur.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
20dk

20 Dakika Karın Odaklı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde tamamen core bölgesine yoğunlaşacağız. Alt, orta, üst ve yan karın kaslarını büyütüp, belirginleştireceğiz. Ardından kasılmış gövdeyi iyice esnetip, uzatacağız. Güçlü karın kaslarına sahip olmak, genel spor performansımızı oldukça etkilerken aynı zamanda tüm gövdeyi destekler ve dengede tutar. Karın kaslarını yakmaya hazır ol!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
20dk

Denge ve Core 1

Duruş bozuklukları için en önemli çalışmalardan biri denge ve core çalışmasıdır. Ayrıca diğer dersleri uygulamamız için bize koordinasyon ve beceri katar, temel gücümüzü kazandırır. Temel kaslarımızı kuvvetlendirirken, dengeyi kurmaya çalıştığımızda zihnimizin ve bedenimizin nasıl bir arada çalıştığını keşfedeceğiz. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
10dk

Denge ve Core 2

Duruş bozuklukları için en önemli çalışmalardan biri denge ve core çalışmasıdır. Ayrıca diğer dersleri uygulamamız için bize koordinasyon ve beceri katar, temel gücümüzü kazandırır. Temel kaslarımızı kuvvetlendirirken, dengeyi kurmaya çalıştığımızda zihnimizin ve bedenimizin nasıl bir arada çalıştığını keşfedeceğiz.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
20dk

Yeni Başlayanlar 3: Karın

Bu derste karın kaslarını ve 'merkez bölge' dediğimiz omurga ve çevresinde bulunan tüm kasları çalıştıracağız. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var. Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir, böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmanıza yardımcı olur. Karın kasları koşarken bile aktiftir. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgesi çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler.


Tuğrul Çağrı Yılmazer PP

Tuğrul Çağrı Yılmazer

Fitness

A cool cat.
15dk

Yan Karın Kasları

Bu egzersizleri düzenli olarak uyguladığında karın bölgen aktif olarak çalışacak, güçlenecek ve sıkılaşacak! Bu dersin amacı, yan karın kaslarımızı aktive ederek güçlendirmek, daha sağlam bir vücuda sahip olmak. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
8dk

Belirgin Karın Kasları

Bu Reebok Training Serisi'nde, karın odaklı egzersizlerle karın kaslarımızı ve tüm vücudumuzu aktif olarak çalıştıracağız. Özellikle obliklerimize odaklanacağımız bu seride, alev alev yanan karın kasına sahip olmaya bir adım daha yaklaşacaksın. Çoğunlukla plank hareketleri ile tasarlanan bu çalışma sayesinde sahip olacağın güçlü karın kasları doğru postürü destekler, sırt kaslarını kuvvetlendirir, genel spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler. Bedenini ve zihnini zorlamaya hazır ol!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
26dk

Dümdüz Karın

Bu antrenmanda alt karından, obliklere karnının her bir noktasını çalıştıracağız. Karın kaslarını yakmaya hazır mısın?


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Copyright 2022 İyi yaşa. All rights reserved.