Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Hamilelere Özel Egzersizler

Paylaş

Hamilelere Özel Egzersizler

Hamilelerin rahatlıkla uygulayabileceği egzersizleri bu seride topladık!

A cool cat.
30dk

Hamile Egzersizi 1

Bu ders, daha rahat, ağrısız ve özgür bir hamilelik geçirmen için kasları kuvvetlendirdiğimiz bir fitness çalışmasıdır. Hamilelik sırasında hafif ve kontrollü egzersizler yapmak kuvveti ve dayanıklılığı artırır, sırt ve bel ağrılarına iyi gelir, metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur, daha rahat bir uyku ve daha sağlıklı bir psikolojiyi de yanına getirir. Amacımız; krampsız ve bel ağrısız, güçlü bir hamilelik geçirmene yardımcı olmaktır. Ekipmanlar: Mat, küçük pilates topu, direnç lastiği ve sandalye


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
20dk

Hamile Egzersizi 2

Bu ders, daha rahat, ağrısız ve özgür bir hamilelik geçirmen için kasları kuvvetlendirdiğimiz bir fitness çalışmasıdır. Hamilelik sırasında hafif ve kontrollü egzersizler yapmak kuvveti ve dayanıklılığı artırır, sırt ve bel ağrılarına iyi gelir, metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur, daha rahat bir uyku ve daha sağlıklı bir psikolojiyi de yanına getirir. Amacımız; krampsız ve bel ağrısız, güçlü bir hamilelik geçirmene yardımcı olmaktır.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
21dk

Sırt ve Bel Ağrısı için Etkili Egzersizler

Uzun süren çalışma saatleri, hareketsizlik, stres, hamilelik ve emzirme dönemi; vücutta zaman zaman postürümüzün değişmesine sebep olabiliyor. Bu durumun yarattığı sırt ve bel ağrılarını hafifletmek ve kaslarını rahatlatmak istiyorsan bu basit ama etkili antrenmanı mutlaka denemelisin. Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan, her yerde yapabileceğin bu ders için matta buluşalım!


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
21dk

Doğum Sonrası Egzersizi 1

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersinde bütün vücudu doğumdan önceki haline, gücüne, esnekliğine ve kontrolüne geri getirmeye çalışacağız. Zayıflayan yerleri güçlendireceğiz ve esnetmemiz gereken bölgeleri esneteceğiz. Doğum sonrası hazır hissettiğinde egzersiz yapmaya başlamanın faydaları oldukça fazladır. Düzenli egzersizler uyku kaliteni arttırır, gerginliğinin azalmasına yardımcı olur, enerjini yükseltir ve karın kasının sıkılaşmasını sağlar. Egzersizleri uygulamadan önce ve uyguladıktan sonra esneme yapman çok önemli. Kendine bilinçli bir şekilde ayırdığın bu zaman dilimi zihnini rahatlatmana, bedeninle olan ilişkini beslemene ve dinçleşmene oldukça yardımcı olacaktır. Unutma, sen çok güzel ve özel bir annesin!


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.