Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

5 Adımda Reformer Pilates Etkili Egzersiz Serisi

Paylaş

5 Adımda Reformer Pilates Etkili Egzersiz Serisi

Vücudunu hızlıca şekillendiren, incelmene yardımcı olan, omurganı ve postürünün duruşunu düzenleyen pilates egzersizlerini reformer etkisi ile evine getirdik. Pilates aletine ihtiyaç duymadan, herkesin uygulayabileceği bu seride sadece direnç bandıyla hem bölgesel, hem de tüm vücut kaslarını çalıştırıp sıkılaştırırken, aynı zamanda en dip kaslarına da ulaşmış olacağız. Reformer etkili pilates derslerini haftada en az 3-4 gün düzenli yaptığında; vücudunun kısa sürede hızlıca değiştiğini, güçlendiğini ve sıkılaştığını görecek ve bu sayede de omurga ve postürünün duruşunun ne kadar değiştiğini fark edeceksin. Etkili ve eğlenceli bir seride buluşmak için hemen başla!

A cool cat.
21dk

Reformer Pilates Etkili Tüm Vücut Antrenmanı

Serinin ilk dersine hoşgeldin! Sadece 20 dakikada tüm vücudunu sıkılaştırıp inceltmeye var mısın? Bu dersi haftada en az 3-4 gün uygulayabilir, dilersen de her gün yapabilirsin. Bu sayede kısa sürede dengeye gelip güçlendiğini ve bir beden inceldiğini hemen fark edeceksin. Unutma düzenli yaptığın her şey hayatında fark yaratacaktır! O halde hemen ısınmayla başlayalım.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
14dk

Reformer Pilates Etkili Kalça Egzersizi

Daha yuvarlak ve şekilli kalçalara sahip olmak istiyor musun? Kısa süre içinde yapabileceğin, kalça kaslarını geliştirecek en iyi kalça hareketleri bu derste seni bekliyor olacak! Aynı zamanda denge ve core stabilitesi üzerine çalıştığımız harika bir derste buluşmak üzere.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
25dk

Reformer Pilates Etkili Üst Beden Antrenmanı

Evde kolaylıkla yapabileceğin bu derste; güçlü omuzlara sahip olacak ve sarkan kollarını toparlayacaksın. Omurganı ve tüm vücudunu destekleyen sırt kaslarını çalıştırarak güçlendiğini fark edecek ve daha dik bir duruşa sahip olacaksın.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
11dk

Reformer Pilates Etkili Karın Egzersizi

En etkili karın kası hareketleri bu seride seni bekliyor! Bu dersteki hedefimiz alt karın, üst karın ve yan karnını çalıştırarak, core (merkez) kaslarını güçlendirirken denge ve koordinasyonunu geliştirip, daha güçlü bir bedene ulaşmanı sağlamak. Nefesinle birlikte odaklı bir şekilde hareket ederek gücünü keşfetmeye hazırsan hemen başlayalım!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
16dk

Reformer Pilates Etkili İç-Dış Bacak Egzersizi

15 dakikada tüm bacak kaslarımızı sıkılaştırıyoruz! İç ve dış bacak hareketlerini haftanın 2 veya 3 günü düzenli yaptığında 2 haftada bacaklarının ve basen bölgesinin ne kadar inceldiğini görecek ve sonucuna sende çok şaşıracaksın! Hadi o zaman hemen harekete geçelim!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.