Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Kardiyo

Paylaş

Kardiyo

Tüm bedenini aktif olarak çalıştıracak antrenmanlar burada!

A cool cat.
15dk

Total Body Workout 1

Bedende ki tüm kas gruplarını çalıştıracak şekilde tasarlanmış olan bu derste, 2 adet dumbell kullanacağız. Direnç uygulayarak kaslarımızı hissedip sıkılaştıracağız, yağ yakımını başlatacağız. Matta buluşalım!


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
30dk

Total Body Workout 2

Bu derste, tüm kas gruplarını çalıştırdığımız etkili bir antrenman yapacağız. Total Body Workout serisinin ikinci dersi olan bu 30 dakikalık çalışma, bir çok fonksiyonel egzersizden oluşuyor. Yoğun ve hızlı tempo ile yağ yakımı ve kas gelişimini birleştirdiğimiz bu antrenman, hem çok eğlenceli hem de bütün gün enerji seviyeni yüksek tutmak için birebir!


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
22dk

Metabolizmanı Hızlandır 1

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu fitness dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırıp, yağ yakımını desteklerken kaslarımızı belirginleştireceğiz. 30 sn aktif egzersiz uygulayıp, 30 sn dinlendiğimiz yüksek yoğunluklu ve sadece vücut ağrılığını kullandığımız bu antrenman özellikle spora yeni başlayanlar için harika bir çalışma. Egzersizleri tamamladıktan sonra protein ve collagen takviyeni almayı unutmamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsin :)


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
25dk

Metabolizmanı Hızlandır 2

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde metabolizmanı hızlandırmak için tasarlanmış ikinci antrenmanı yapacağız. Tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız, yüksek tempoda yağ yakımını desteklediğimiz ve aynı zamanda kas oranını artırıp görünümünü belirginleştirdiğimiz bir çalışma olacak. Antrenman sonu sağlıklı beslenmeyi ve collagen takviyesi almayı ihmal etmemen aşağıdaki için linke tıklayabilirisin.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
40dk

Metabolik Kondisyon Antrenmanı 1

MetCon, metabolik kondisyon antrenmanı, yüksek yoğunluklu, süreli ve fonksiyonel hareketleri içeren bir egzersiz programıdır. Bu program sayesinde amacımız kondisyonumuzu artırmak ve metabolizmamızı hızlandırmaktır. Bu sayede hem egzersiz sırasında hem de sonrasında daha fazla kalori harcayarak fit bir vücuda sahip olma yolunda önemli bir ilerleme sağlarız. Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersi üç bölümden oluşuyor. Isınma - ana bölüm - soğuma. Toplam 8 hareketi 30 saniyelik sürelerle maksimum tekrarda yaparken aralarda 20 saniye dinleneceğiz. Nabzımızı artırdığımız kısa kardiyo bölümü, squat ile tüm vücudumuzu güçlendirdiğimiz, karın kaslarını sımsıkı hale getirecek, kol ve bacak kaslarının belirginleşmesine yardımcı olacak bu antrenman zihninin ve bedeninin güçlenmesi için harika bir çalışma.


Erhan Tügen PP

Erhan Tügen

Fitness

A cool cat.
33dk

Metabolik Kondisyon Antrenmanı 3

MetCon, metabolik kondisyon antrenmanı, yüksek yoğunluklu, süreli ve fonksiyonel hareketleri içeren bir egzersiz programıdır. Bu program sayesinde amacımız kondisyonumuzu artırmak ve metabolizmamızı hızlandırmaktır. Bu sayede hem egzersiz sırasında hem de sonrasında daha fazla kalori harcayarak fit bir vücuda sahip olma yolunda önemli bir ilerleme sağlarız. Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin üçüncü MetCon antrenmanı yüksek tempolu bir antrenman.


Erhan Tügen PP

Erhan Tügen

Fitness

A cool cat.
40dk

Metabolik Kondisyon Antrenmanı 2

MetCon, metabolik kondisyon antrenmanı, yüksek yoğunluklu, süreli ve fonksiyonel hareketleri içeren bir egzersiz programıdır. Bu program sayesinde amacımız kondisyonumuzu artırmak ve metabolizmamızı hızlandırmaktır. Bu sayede hem egzersiz sırasında hem de sonrasında daha fazla kalori harcayarak fit bir vücuda sahip olma yolunda önemli bir ilerleme sağlarız. Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersi üç bölümden oluşuyor. Isınma - ana bölüm - soğuma. Toplam 8 hareketi 30 saniyelik sürelerle maksimum tekrarda yaparken aralarda 20 saniye dinleneceğiz. Nabzımızı arttırdığımız kısa kardiyo bölümü, squat ile tüm vücudumuzu güçlendirdiğimiz, karın kaslarını sımsıkı hale getirecek, kol ve bacak kaslarının belirginleşmesine yardımcı olacak bu antrenman zihninin ve bedeninin güçlenmesi için harika bir çalışma.


Erhan Tügen PP

Erhan Tügen

Fitness

A cool cat.
29dk

Metabolik Kondisyon Antrenmanı 4

MetCon, metabolik kondisyon antrenmanı, yüksek yoğunluklu, süreli ve fonksiyonel hareketleri içeren bir egzersiz programıdır. Bu program sayesinde amacımız kondisyonumuzu artırmak ve metabolizmamızı hızlandırmaktır. Bu sayede hem egzersiz sırasında hem de sonrasında daha fazla kalori harcayarak fit bir vücuda sahip olma yolunda önemli bir ilerleme sağlarız. Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin dördüncü MetCon antrenmanı yüksek tempolu, güçlendirici ve yağ yakımını destekleyen bir antrenman.


Erhan Tügen PP

Erhan Tügen

Fitness

A cool cat.
24dk

Tüm Beden Sıkılaşma 1

Tüm vücudu, sadece vücut ağırlığı kullanarak aktif olarak çalıştıracağız ve güçleneceğiz. Hareketleri 10-15 tekrar ile yaptığımız, kardiyo ile nabzımızı yükselttiğimiz, kan akışını desteklediğimiz ve bolca eğlendiğimiz bir kuvvet antrenmanı bizi bekliyor!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
25dk

Tüm Beden Sıkılaşma 2

Tüm bedeni aktif olarak çalıştırdığımız enerjik, yüksek tempolu, sıkılaşma ve güçlenme üzerine odaklı bu ders ile harekete geçmeye ne dersin? Hem vücut ağırlığı hem dumbell kullandığımız bu antrenmanda istikrarlı olman çok önemli. Squat, lunge, bicep - tricep egzersizleri ve daha bir çok hareket ile kendi sınırlarına meydan okumaya ve bedeninin gücünü keşfetmeye hazır ol.


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
30dk

30 Dakika H.I.I.T.

Bütün kas gruplarını çok etkili bir şekilde çalıştırdığımız bu ders, yüksek tempolu bir antrenman. Kardiyo hareketleri, squat, arm press, lunge gibi karın, kol, bacak ve kalça kaslarına dokunduğumuz, sıkılaşmak ve güçlenmek için tasarlanmış bu ders için ihtiyacın olan şey mat ve 2 adet dumbell. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
30dk

30 Dakika H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin ilk High Intensity Interval Training antrenmanını bulunduğun her yerde, hiçbir ekipman kullanmadan rahatça yapabilirsin. 30 dakika boyunca metabolizmanı hızlandırdığımız, yağ yakımını maksimuma çıkarmayı hedeflediğimiz ve tüm bedeni aktif olarak çalıştıracağımız bir ders yapacağız. Akıcı ve enerjik bu antrenman sırasında seratonin, dopamin ve endorfin salınımı garanti. Havlunu kap ve harekete geç!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
30dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 1

30 dakika içinde kalp ritmini artırmaya, yağ yakmaya, güçlenmeye ve eğlenmeye hazır mısın? Bu ders, oksijen seviyeni artırıp metabolizmanın hızlanmasını sağlarken aynı zamanda tüm gün boyunca enerji seviyenin yüksek kalmasına yardımcı olacak. Hadi matta buluşalım!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
18dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 2

H.I.I.T. workout serisinin ikinci dersi, dayanıklılığı artırmak için tasarlanmış; yağ yakacağımız, nabzımızı yükseltip kan dolaşımını hızlandıracağımız ve kısa sürede tamamlayabileceğimiz bir çalışma. Özellikle sabah uyandıktan sonra enerjini yükseltmen ve güne daha dinç bir şekilde başlaman için harika bir ders!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
28dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 3

H.I.I.T. workout serisinin üçüncü dersi olan bu antrenmanda güçlenmeye ve hedeflerimize bir adım daha yaklaşmaya devam ediyoruz. Karın bölgesi, bacak kasları ve üst bedeni çalıştırdığımız, kardiyo ve esneme ile vücudu desteklediğimiz yüksek tempolu bu derste buluşalım! Özellikle sabah uyandıktan sonra veya gün arası enerjini yükseltmen için harika bir ders!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
18dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 4

H.I.I.T. workout serisinin dördüncü dersi olan bu antrenmanda kısa sürede güçlenme ve maksimum kalori yakmayı ve hedefliyoruz. Dumbell kullanarak karın bölgesi, bacak kasları ve üst bedeni çalıştırdığımız, kardiyo ve esneme ile vücudu desteklediğimiz yüksek tempolu bu dersi hemen tamamlamak için harekete geç!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
10dk

H.I.I.T. Kardiyo

Yağ yakmak mı istiyorsun? İhtiyacın olan tek şey;ip...Nabzını yükselterek vücudunun yağ yakmasını sağlayacağız. Hem de sadece 10 dakikada...Terlemeye hazır ol!


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.