Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

En Etkili Pilates Dersleri

Paylaş

En Etkili Pilates Dersleri

Pilates antrenmanları sıkılaşmak ve kilo vermek için çok etkilidir. Barre Workout ise dans, yoga, pilates ve dengenin birleşmiş olduğu bir egzersiz türüdür. Barre egzersizlerinin en önemli faydalarından bazıları kas gelişimi, esneklik, iyileştirilmiş postür, kilo kaybı, sıkılaşma ve güçlenme olarak biliniyor. Bu seride, bütün barre ve pilates derslerine ulaşabilir, hemen egzersiz yapmaya başlayabilirsin!

A cool cat.
27dk

Barre Pilates 1

Barre Workout antrenman, dans, yoga, pilates ve dengenin birleşmiş olduğu bir egzersiz türüdür. Barre egzersizlerinin en önemli faydalarından bazıları; kas gelişimi, esneklik, iyileştirilmiş postür, kilo kaybı, sıkılaşma ve güçlenme olarak biliniyor. Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersinde yağ yakacağız, denge ve postür çalışacağız ve aynı zamanda kas kuvvetini güçlendiren antrenmanlar yapacağız. Isınma ile başlayıp esneme ile bitirdiğimiz bu derste ihtiyacın olan tek ekipman bir sandalye veya destek alacağın bir duvarı kullanabilirsin.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
30dk

Barre Pilates 2

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu Barre Workout dersinde tüm vücut kaslarını çalıştırmaya odaklanacağız. Barre egzersizlerinin en önemli faydalarından bazıları kas gelişimi, esneklik, iyileştirilmiş postür, kilo kaybı, sıkılaşma ve güçlenme olarak biliniyor. Barre egzersizlerinin temel hedef bölgelerinden biri olan bacak kasları sıkılaşıp incelirken, karın bölgesinde yağ yakımı hızlanır ve karın kasları güçlenir. Oldukça etkili ve faydalı olan barre egzersizleri aynı zamanda eğlenceli ve keyif veren bir antrenmandır. Isınma ile başlayıp esneme ile bitirdiğimiz bu derste ihtiyacın olan ekipman sandalye ve minik pilates topu. Evde pilates topun yoksa yastıkta kullanabilirsin.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
30dk

Barre Pilates 3

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu Barre Workout dersinde tüm vücudumuzu çalıştırdığımız egzersizler yaparken özellikle omuz, kol ve karın bölgelerine odaklanacağız. Antrenman boyunca iyi bir postüre sahip olmak ve dengemizi korumak için iç bacak kasları ve kalçamızdan destek alarak sıkılaşacağız. Isınma ile başlayıp esneme ile bitirdiğimiz bu ders güçlenmek, kalori yakmak ve nefes odaklı fitness çalışması yapmak için birebir. Bilek ağırlıkların yoksa su şişesi, küçük dumbell veya vücut ağırlığını kullanarak hareketleri yapabilirsin.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
28dk

Barre Pilates 4

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin Barre Workout derslerinin sonuncusu olan bu antrenmanda daha çok pilates odaklı çalışacağız. Serinin diğer derslerinde olduğu gibi tüm vücudumuzu aktif olarak çalıştıracağız, yağ yakımını destekleyeceğiz, denge ve postür çalışacağız ve aynı zamanda kas kuvvetini güçlendiren antrenmanlar yapacağız. Isınma ile başlayıp esneme ile bitirdiğimiz bu derste nefesine odaklanarak gücünü keşfetmeye hazır ol!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
16dk

Minik Top ile Pilates

Pilates egzersizlerinin amacı, vücudumuzda bulunan tüm kasları aktif olarak çalıştırmaktır. Zamanla kuvvetlenen kaslar daha dengeli ve güçlü bir yapıya sahip olmamıza yardımcı olur. Özellikle karın bölgesini destekleyen çalışmalar sırt kaslarınıda güçlendirir ve bel ağrılarına iyi gelir. Bunların yanında, düzenli pilates yapmak sağlıklı bir omurgayı destekler. Bu tüm bedeni çalıştıran, dinamik, güçlendirici ve etkili pilates dersi için ihtiyacın olan tek şey minik bir top.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
25dk

Pilatesle Yağ Yakımını Başlat

Her seviye için uygun olan bu ders, tüm vücut kaslarını çalıştırırken yağ yakımına da destek olacak. Doğru nefes alıp verme ile tüm bedenini derinlemesine esnettiğin bu antrenman ile daha sıkı ve fit bir vücut hiç de zor değil. İhtiyacın olan tek şey bir adet mat. Hazırsan başlayalım.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
15dk

Büyük Topla Pilates

Hem etkili hem de keyifli pek çok egzersizin bulunduğu bu derste ana hedef; sıkılaşmak ve yağ yakımını sağlamak. Özellikle kadınlarda hamilelik sonrası pelvik kaslarını güçlendirmeye yardımcı olacak bu etkili ders; kalça, bacak, basen ve yan karnı da sıkılaştırmaya destek oluyor. Hazırsan başlayalım!


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
21dk

Direnç Bandı ile Pilates

Sadece bir adet direnç bandı ile vücudunun her noktasını oldukça etkili bir şekilde çalıştırabilirsin. Kısa molalarla vücudunu çok yormayacak bu pratik derste; omuz, kollar, karın, kalça ve bacak bölgelerindeki kasları güçlendirmeye odaklanacağız. Hazırsan, matta buluşalım.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
30dk

Yeni Başlayanlara Pilates

Pilatesin temel prensiplerini öğreneceğimiz bu derste belin duruşu, eklem açıklık derecesi, ilk kez pilates yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken püf noktalar anlatılıyor.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
10dk

İç Bacak ve Kalçanı Şekillendir

Özellikle diz bölgesinin iç kısımlarından kasık bölgesine kadar mini ball desteği ile sıkılaşmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda kalça kaslarını da çalıştırarak sımsıkı kalçayı hedefliyoruz.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
20dk

Çemberle Tüm Vücudunu Sıkılaştır

Kollar, omuzlar, göğüs, sırt bölgesi için sıkılaştırıcı, üst esnemeyi daha kuvvetli yapmayı hedefleyen bir egzersiz serisi


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.