Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Paylaş

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies

Dans ederek yağ yakacağın, 80'ler enerjisi ile sporu eğlenceli hale getirip harekete geçeceğin İyi Yaşa x Hopi Orijinal içeriği olan Oldies but Goldies Serisi yayında! İyi Yaşa ve Hopi'nin yarattığı renkli ve nostaljik dünyayı keşfetmek için sen de hemen harekete geç!

A cool cat.
33dk

80'ler Aerobik 1

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin ilk dersine yüksek enerji ile giriş yapıyoruz! Kardiyonun en eğlenceli haline hoş geldin! Bu derste, tüm vücut kaslarını çalıştıracağımız kalça ve bacak ağırlıklı antrenmanda maksimum yağ yakımını sağlayarak, 30 dakikada, eski şarkılar eşliğinde, bolca eğleneceğimizi garantiliyorum. O halde antrenmana hemen ısınma ile başlayalım.


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
22dk

80'ler Aerobik 2

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin ikinci dersinde yüksek enerjin ile eğlenmeye hazır mısın? Bu derste, en sevilen eski şarkılar eşliğinde daha fazla kalori harcamanı sağlayarak tüm vücut kaslarını çalıştıracağız. Doğru hareketlerle tüm enerjini bu 20 dk ya ayırırsan hızlı şekilde yağ yakmanın avantajını sana sağlıyor olacağım. Ben çok hazırım sen de hazırsan hemen başlayalım✌🏻


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
12dk

80'ler Aerobik 3

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin 3. dersinde müzik ve ritim eşliğinde tüm karın kaslarımıza odaklandığımız bir antrenman yapacağız. Belirgin ve güçlü karın kasları için harika bir çalışma! Evde karın egzersizleri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
30dk

80'ler Aerobik 4

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin dördüncü dersinde alt gövde odaklı çalışacağız. Sandalye yardımı ile uyguladığımız egzersizler ile müzik ve ritim eşliğinde bacaklarımızı çalıştırarak inceltirken, kalça ve basen bölgesini şekillendiriyoruz ve bol bol eğleniyoruz!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
20dk

80'ler Aerobik 5

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin beşinci dersinde yüksek tempo ve enerji ile bol bol terleyeceğiz. Önce ısınma ile başlayıp tempoyu giderek artırarak dans kardiyo yapacağız ve sonra kalça egzersizlerine geçip soğuma egzersizleri ile yine çok eğlenerek antrenmanı bitireceğiz. Hadi hemen başlayalım!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
10dk

80'ler Aerobik 6

İyi Yaşa Originals: Hopi Oldies but Goldies Serisi'nin altıncı ve sonuncu dersinde müzik ve ritim eşliğinde karın kaslarımızı güçlendirmek üzerine çalışacağız. 10 dakikalık kısa ama etkili bir antrenman için matta buluşalım! Evde karın egzersizleri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.