Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

H.I.I.T. Workout

Paylaş

H.I.I.T. Workout

Kısa sürede kalp atışını artıran, eğlendiren ve güçlendiren çeşitli H.I.I.T. Workout derslerini burada bulabilirsin. Ders sırasında yoğun enerji harcayarak yağ yak ve daha sıkı bir görünüme hızlı bir şekilde kavuşmak için hemen harekete geç!

A cool cat.
40dk

40 Dakika H.I.I.T.

Halil Kılıç ile H.I.I.T. Workout serisinin etkili ve dinamik derslerinden biri olan bu antrenman, kısa sürede maksimum yağ yakımına ulaşman için tasarlandı. Tüm vücut kaslarını çalıştırmayı hedeflediğimiz bu derste kendine geniş bir alan yaratman verimli olacaktır. Her şey hazırsa hemen başlayalım!


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
30dk

Tüm Vücut H.I.I.T. 1

30 dakika içinde kalp ritmini artırmaya, yağ yakmaya, güçlenmeye ve eğlenmeye hazır mısın? Bu ders, oksijen seviyeni artırıp metabolizmanın hızlanmasını sağlarken aynı zamanda tüm gün boyunca enerji seviyenin yüksek kalmasına yardımcı olacak. Hadi matta buluşalım!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
30dk

30 Dakika H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin ilk High Intensity Interval Training antrenmanını bulunduğun her yerde, hiçbir ekipman kullanmadan rahatça yapabilirsin. 30 dakika boyunca metabolizmanı hızlandırdığımız, yağ yakımını maksimuma çıkarmayı hedeflediğimiz ve tüm bedeni aktif olarak çalıştıracağımız bir ders yapacağız. Akıcı ve enerjik bu antrenman sırasında seratonin, dopamin ve endorfin salınımı garanti. Havlunu kap ve harekete geç!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
18dk

Barre Pilates

H.I.I.T. workout serisinin ikinci dersi, dayanıklılığı artırmak için tasarlanmış; yağ yakacağımız, nabzımızı yükseltip kan dolaşımını hızlandıracağımız ve kısa sürede tamamlayabileceğimiz bir çalışma. Özellikle sabah uyandıktan sonra enerjini yükseltmen ve güne daha dinç bir şekilde başlaman için harika bir ders!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
10dk

H.I.I.T. Kardiyo

Yağ yakmak mı istiyorsun? İhtiyacın olan tek şey;ip...Nabzını yükselterek vücudunun yağ yakmasını sağlayacağız. Hem de sadece 10 dakikada...Terlemeye hazır ol!


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

A cool cat.
7dk

Günlük Yoga Pratiği

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, ip atlayarak yağ yakımını başlatıyoruz. Tüm bedeni çalıştıracağımız bu antrenman, kalori yakımını artıracak, nabzı yükseltecek ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olacak. Bedeninin ve zihninin sınırlarını zorlamak, hem mental hem de fiziksel dayanıklılığının gelişmesini sağlayacak, daha dinç ve özgüvenli olmana yol açacak. Bu tarz bir pratik senin için yeni ve denenmemiş olabilir. Konsantrasyon, farkındalık ve sabır ile yapamayacağın hiç bir şey yok, unutma!


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
30dk

30 Dakika H.I.I.T.

Bütün kas gruplarını çok etkili bir şekilde çalıştırdığımız bu ders, yüksek tempolu bir antrenman. Kardiyo hareketleri, squat, arm press, lunge gibi karın, kol, bacak ve kalça kaslarına dokunduğumuz, sıkılaşmak ve güçlenmek için tasarlanmış bu ders için ihtiyacın olan şey mat ve 2 adet dumbell. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
20dk

Tüm Vücut H.I.I.T. Antrenmanı

Az zamanın varsa veya spora yeni başlıyorsan, bu yüksek tempolu 15 dakikalık ders ile kısa zamanda nabzını artırıp tüm vücudunu çalıştırabilirsin. Isınma, kardiyo ve birçok HIIT hareketinden oluşan bu antrenman, kalori yakmak, sıkılaşmak ve vücut direncini artırmak için harika bir çalışma! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
21dk

Yağ Yakıcı H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde Çiğdem Çakır'a Özkan Türkoğlu eşlik ediyor! Bu düet derste çok keyifli bir HIIT cardio yapacağız. Yüksek enerji, maksimum konsantrasyon, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile. Metabolizmayı hızlandırdığımız, bol bol kalori yaktığımız ve güçlendiğimiz bu antrenman tam bir challenge! Sen de arkadaşını davet et, birlikte terleyin!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
26dk

H.I.I.T. ile Hızlı Yağ Yak 1

30 dakikada nabzını hızlandırmaya var mısın? Bu Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nde nabzımızı yükselterek tüm vücut kaslarımızı çalıştıracağız ve yağ yakımını başlatacağız. Kardiyo egzersizleri, nabzını yükselterek kan akışının hızlanmasına sebep olur. Böylece yağ yakımını destekler niteliktedir. Hadi gel bu kardiyo antrenmanında buluşalım!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
28dk

Detoks Yoga

30 dakikada yağ yakımını başlat! Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersinde, vücut ağırlığımızı kullanarak ve nabzımızı yükselterek yağ yakımımızı destekleyeceğiz. Bu kardiyo egzersizleri kalp ritmini hızlandırıp yağ yakımını destekler niteliktedir. Hadi gel matta buluşalım :)


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
30dk

H.I.I.T. ile Hızlı Yağ Yak 3

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersinde, tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız yüksek tempolu bir antrenman yapacağız. Bedeni esneterek başladığımız bu çalışma, fonksiyonel egzersiz hareketlerinin kardiyo ile mükemmel uyumunu sunuyor. Enerjini yükseltmeye, kalori yakmaya, güçlenmeye ve kendini dinç hissetmeye hazır ol!


Ceyda Çelikel PP

Ceyda Çelikel

Fitness

A cool cat.
28dk

Dumbell ve İp ile H.I.I.T. Kardiyo

Bu derste 3 hareketi üst üste yapacağız. Her hareket 30 saniye, yani toplamda 90 saniye sürecek ve sonrasında 45 saniye dinlenme şeklinde gerçekleşecek. Bol bol kalori harcayıp, yağ yakacağız.


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.