Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Paylaş

21 Günde Sıkılaşma Serisi

21 günde spor rutini oluşturmaya ve sıkılaşmaya ne dersin? Senin için hazırladığım 21 günlük harika bir egzersiz programı ile güçlenerek, yağ yakarak ve eğlenerek sporu hayatına katabilirsin! Sıkılaşma Serisi toplam 21 günden oluşuyor. 19 gün boyunca vücudunun her bölgesini çalıştıracağın kuvvet ve kardiyo derslerinden oluşan programda 3 gün dinlenmek için ayrıldı. 21 gün boyunca aynı sırada 6 farklı antrenmanı düzenli olarak uygulayarak maksimum yağ yakımı ve kas gelişimi sağlayabilirsin. Dikkat etmen gereken en önemli nokta, programı düzenli ve istikrarlı bir şekilde uygulaman. 

A cool cat.
30dk

30 Dakika H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin ilk High Intensity Interval Training antrenmanını bulunduğun her yerde, hiçbir ekipman kullanmadan rahatça yapabilirsin. 30 dakika boyunca metabolizmanı hızlandırdığımız, yağ yakımını maksimuma çıkarmayı hedeflediğimiz ve tüm bedeni aktif olarak çalıştıracağımız bir ders yapacağız. Akıcı ve enerjik bu antrenman sırasında seratonin, dopamin ve endorfin salınımı garanti. Havlunu kap ve harekete geç!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
30dk

İç-Dış Bacak ve Kalça Odaklı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu serisinin bu dersinde alt bedenimize odaklanacağız. Bacak kaslarını güçlendirmek, vücutta ki diğer kasların da güçlenmesini belirginleşmesini destekler. Direnç kuvvet antrenmanları biraz acılı ve yorucu olsa da sonuç çok hızlı ortaya çıkar. Tek bir direnç bandı ile bacak ve kalçadaki değişime hazır ol! Bu etkili antrenman sonrası protein tüketmeyi sakın ihmal etme.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
20dk

20 Dakika Karın Odaklı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde tamamen core bölgesine yoğunlaşacağız. Alt, orta, üst ve yan karın kaslarını büyütüp, belirginleştireceğiz. Ardından kasılmış gövdeyi iyice esnetip, uzatacağız. Güçlü karın kaslarına sahip olmak, genel spor performansımızı oldukça etkilerken aynı zamanda tüm gövdeyi destekler ve dengede tutar. Karın kaslarını yakmaya hazır ol!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
21dk

Yağ Yakıcı H.I.I.T.

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde Çiğdem Çakır'a Özkan Türkoğlu eşlik ediyor! Bu düet derste çok keyifli bir HIIT cardio yapacağız. Yüksek enerji, maksimum konsantrasyon, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile. Metabolizmayı hızlandırdığımız, bol bol kalori yaktığımız ve güçlendiğimiz bu antrenman tam bir challenge! Sen de arkadaşını davet et, birlikte terleyin!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
20dk

Karın Yakıcı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde, çapraz karın hatlarını belirginleştireceğimiz, orta ab crack çizgisini oluşturacağımız, alt karnı düzleştireceğiz hareketli bir antrenman yapacağız. Güçlü karın kasları, güçlü bir gövdeyi oluşturur.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
24dk

Tüm Vücut Güçlenme

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu antrenmanında tüm vücut güçlenme ve yağ yakımını hedefleyerek her hareketi 3 set uygulayacağız. Metabolik antrenman, antrenman sırasında ve sonrasında metabolik hızı arttırarak, kalori yakımını maksimuma çıkarmak için egzersizler arasında az dinlenme süresi verilerek bileşik egzersizleri yapmaktır. Durağan, tek düze kuvvet antrenmanlarından sıkılıyorsan tam sana göre eğlenceli ve akıcı bir tüm beden kas idmanı. Hadi harekete geç!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.