Merhaba,

İyi Yaşa'lı

10 Günde Yağ Yak

Paylaş

10 Günde Yağ Yak

10 gün boyunca yapabileceğin dersler ile tempomuzu artırıp, yağ yakımını başlatıyoruz. Seriyi tamamladığında daha güçlü, daha enerjik, daha dinç ve fit hissedeceksin!

A cool cat.
27dk

1. Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı 1

Fonksiyonel ve metabolik antrenmanlarda aynı anda bir kaç kas grubunu beraber çalıştırmayı hedefliyoruz. Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin ilk Fonksiyonel Kuvvet dersinde yağ yakımı ve kas gücünü artırmaya odaklanacağız. Tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız yoğun ve etkili bir dersten sonra kendini daha iyi ve dinç hissetmen için collagen takviyesi alabilir aynı zamanda sağlıklı beslenmeye özen gösterebilirsin. Hazırsan matta seni bekliyoruz!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
16dk

2. Yüksek Nabız Tüm Vücut Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde, tüm vücudu aktif olarak çalıştırdığımız yüksek tempolu bir ders yapacağız. Kardiyo ağırlıklı, karın kası odaklı, şınav ile güçlendiğimiz, bol enerjili bir ders için hadi sende harekete geç!


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
16dk

3. Minik Top ile Pilates

Pilates egzersizlerinin amacı, vücudumuzda bulunan tüm kasları aktif olarak çalıştırmaktır. Zamanla kuvvetlenen kaslar daha dengeli ve güçlü bir yapıya sahip olmamıza yardımcı olur. Özellikle karın bölgesini destekleyen çalışmalar sırt kaslarınıda güçlendirir ve bel ağrılarına iyi gelir. Bunların yanında, düzenli pilates yapmak sağlıklı bir omurgayı destekler. Bu tüm bedeni çalıştıran, dinamik, güçlendirici ve etkili pilates dersi için ihtiyacın olan tek şey minik bir top.


Burcu Tunçok PP

Burcu Tunçok

Pilates

A cool cat.
35dk

4. Kardiyo Kick Boks Yoğun Tempo

Kardiyo Kick Boks nedir? Kardiyo Kick Boks, tekme ve yumruk dövüş tekniklerinden oluşan aynı zamanda kardiyo hareketleri ile dinamik bir antrenman haline getirilen egzersiz türüdür. Bu derste, kick boks temellerini kullanırken zıplayacak, squat yapacak, bol bol terleyecek ve çok eğleneceksin. Adım adım ısınma ile başlayıp, maksimum yağ yakımı ve güçlenme ile antrenmanımızı bitirirken soğumaya geçeceğiz. Evde kardiyo yapmak hiç bu kadar zevkli olmadı! Kick boks eldivenine bile ihtiyacın yok. Yep yeni ve farklı bir denemeye hazır ol! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
29dk

5. Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı 2

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin ikinci Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırırken özellikle basen, kalça ve bacak bölgelerine odaklanacağız. Fonksiyonel kuvvet antrenmanlarında hedefimiz aynı anda birden fazla kas grubunu birlikte çalıştırmak, güçlenmek ve daha fit bir bedene sahip olmak. Bu serinin antrenmanlarını ardışık veya bir gün arayla uyguladığın zaman hızlı sonuçlar alabilirsin. Ayrıca kuvvet derslerinden sonra protein ve collagen ağırlıklı beslenmen gelişimin için önemli. Bedeninin yapı taşları olan eklem ve kaslarını bu şekilde besleyebilirsin.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
10dk

6. Sabah Kardiyosu

Düzenli kardiyo antrenmanları yapmak, yağ yakımını maksimuma çıkarır ve metabolizmamızın daha iyi çalışmasını sağlar. Egzersiz sırasında kalp atış hızının artması kan dolaşımını hızlandırır ve kaslara daha fazla oksijen aktarılmasına yol açar. Bu sayede bağışıklık sistemimiz güçlenir ve enerji seviyemiz yükselir. Kardiyo sayesinde vücuttaki mutluluk hormonun artması günlük hayatımızda da stresten ve ani gerilmelerden uzaklaşmamızı destekleyebilir. Enerjik ve dinç bir gün için hareketli ve etkili bu derste buluşalım! Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
45dk

7. 45 Dakika Ironman-Ironwoman

Daha önce hiç deneyimlemediğin bir derse hazır mısın? Eşi benzeri olmayan bu derste, yarışmalarda sporcuların yaşadıklarını hissedecek ve ders sonunda bitiş çizgisine ulaşmış kadar iyi hissedeceksin! Yüksek enerji kullanacığın, mental ve fiziksel sınırlarını zorlayıp güçleneceğin bir antrenman seni bekliyor. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Halil Kılıç PP

Halil Kılıç

Fitness

A cool cat.
30dk

8. Gün Zıplamadan Kardiyo

Başlangıç seviye ders ile hareketleri öğrendikten ve alıştıktan sonra orta seviyelerle daha uzun süre ve seri çalışarak performansını artırabilirsin. Bu dersteki amaç kilo vermek, vücudun yağ depolarını kullanmasını sağlamaktır. Herkesin ayak uydurabileceği, zıplamadan, basit fitness hareketleri ile çalıştığımız bir kardiyovasküler derstir.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
26dk

9. Karın Odaklı Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde karın bölgesine odaklanacağız. Üst, alt, ve yan karın kasları olmak üzere tüm bölgeyi aktif olarak çalıştıracağız. Sımsıkı ve güçlü bir karın için hem etkili antrenmanlar hemde kuvvet antrenmanları sonrası protein ve collagen ağırlıklı beslenmeyi ihmal etmemek çok önemli.


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
28dk

10. Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı 3

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin üçüncü Fonksiyonel Kuvvet Antrenmanı dersinde tüm vücudu aktif olarak çalıştırırken özellikle karın ve üst vücut bölgelerine odaklanacağız. Fonksiyonel kuvvet antrenmanlarında hedefimiz aynı anda birden fazla kas grubunu birlikte çalıştırmak, güçlenmek ve daha fit bir bedene sahip olmak. Bu serinin antrenmanlarını ardışık veya bir gün arayla uyguladığın zaman hızlı sonuçlar alabilirsin. Ayrıca kuvvet derslerinden sonra protein ve collagen ağırlıklı beslenmen gelişimin için önemli. Bedeninin yapı taşları olan eklem ve kaslarını bu şekilde besleyebilirsin.


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Copyright 2022 İyi yaşa. All rights reserved.