Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Günde 30 Dakika Yoga

Paylaş

Günde 30 Dakika Yoga

30 dakikalık yoga akışları ile gün içi enerjini artır!

A cool cat.
30dk

Her Seviye Vinyasa Akışı 1

Vinyasa yogada, duruşlar ve geçişler nefes ile birbirine bağlıdır. Tüm odağın nefes ve beden üzerinde olması tam bir farkındalık halinde olmak demektir. Bilinçli nefes ve hareket ile zihin sakinler ve vücut dengeli bir şekilde çalışmaya başlar. Yüksek enerjili, dinamik, güç geliştiren Her Seviye Vinyasa Akışı serisinin ilk dersi olan bu pratik, ayaktaki pozlar ile denge ve gücünü keşfetmene, kalça, bacak, omuz ve bel açıcılar ile esnemene ve bilinçli nefes alıp vererek rahatlamana yardımcı olacak.


Özge Zeynep Sayman PP

Özge Zeynep Sayman

Yoga

A cool cat.
31dk

Detoks Yoga 1

4 dersten oluşan Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi Detoks Yoga'nın ilk dersi olan bu pratik, bedenimizi canlandıran ve destekleyen belirli yoga pozlarından oluşan bir akıştır. Özellikle omuz açıcılar ve bel esnekliğini destekleyen pozlar ile bilinçli nefes alış verişlerle farkındalık oluşturacağımız ve kendimize ayıracağımız bu zaman dilimi bize huzur, pozitif enerji, direnç, şifa ve mutluluk verecektir.


Ayşe Aşcı PP

Ayşe Aşcı

Yoga

A cool cat.
35dk

Stüdyo Vinyasa Akışı 1

Stüdyo dinamiğini özleyenler, yeni bir şey denemek isteyenler; harika ve yep yeni bir derste buluşalım! Ruhunu dinlendiren, bedenini canlandıran, sadece yarım saatte yapabileceğin bu pratik köklenmene, esnemene ve rahatlamana yardımcı olacak. Farkındalık ile hareket ettiğimiz bir vinyasa yoga ile bedenini keşfetmeye hazır ol.


Müge Özkan PP

Müge Özkan

Yoga

A cool cat.
30dk

Günlük Yoga Pratiği 1

Xiaomi ile İyi Yaşa Serisi'nin bu dersinde orta seviye yoga pratiği yapacağız. Acele etmeden nefes ile senkronize bir şekilde duruştan duruşa geçtiğimiz bu akış, tüm vücut esnekliği ve güçlenmesine odaklanırken pozlarda derinleşmene yardımcı olacak. Aşağı bakan köpek, kobra, malasana, headstand ve daha birçok yoga pozunu içeren bu akış kan dolaşımını düzenlemeyi, kaslarını güçlendirmeyi, zihnini rahatlatmayı, nefes kontrolüne sahip olmayı ve sindirim sistemini düzenlemeyi destekler. Ruhuna ve bedenine iyi gelecek olan bu pratik için matta buluşalım!


Fırat Tosun PP

Fırat Tosun

Yoga

A cool cat.
30dk

Zeynaum Akışı

Yarım saatlik bir sürede yapılabilecek, içinde baş duruşu (headstand) da bulunan, Zeynep Tokuş Yılmaztürk'ün favori akışı. Tüm bedenin aktif olarak çalıştığı, rahatlatıcı ve pozlarda derinleşen bir pratik ile yoganın sihrini keşfetmeye hazır ol!


Zeynep Tokuş Yılmaztürk PP

Zeynep Tokuş Yılmaztürk

Yoga

A cool cat.
40dk

Jivamukti Yogayla Güneşi Selamla

Bu akışla hem Jivamukti Yoga'yı deneyimleyebilir hem de güneşe selam vererek güne başlayabilirsin. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Demet Yoruç PP

Demet Yoruç

Yoga

A cool cat.
35dk

Yin Yoga: Alt ve Üst Bedeni Rahatlat

Yin yoga, pozlarda uzun süre kalarak derinleştiğimiz ve esnediğimiz bir yoga türüdür. Yin yoga; bedeni ve ruhunu dinlendirir, rahatlatır, bedende ki enerjiyi dengelemeye yardımcı olur, stresten arınmayı destekler ve meditasyon yapmayı kolaylaştırır. Alt ve üst bedeninini derinlemesine rahatlatacağın bu akış; omurga, kalça ve bacakların gevşemesini sağlar.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.